во

За низок притисок – Coca Cola…

Што мислиш?

-4 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Госпоѓо, шо точно украдете од маркето?

Кога ќе се погоди многу љута пиперка…