во

Госпоѓо, шо точно украдете од маркето?

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Тато, ќе одам на концерт на Аца Лукас…

За низок притисок – Coca Cola…