во ,

90% од луѓето помлади од 30 години…

fakti1

Што мислиш?

26 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Во меѓувреме околу Сирија

Не го напишав домашното