во

Мајка го легнува детето да спие…

Што мислиш?

3 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Влегол еден крадец во дворот на една вдовица…

Здраво, се јавуваме од банката…