во ,

Мајка и син охриѓани глумат англичани…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе заглавиш у кафана и жена ти…

Трпе доцни на работа и во ходник налетува на шефот…