во ,

Мајсторе, може ли со овој автобус…

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе разбере дека си готвач

Најважното правило при кампување…