во

Македонија, крајот на 2018

Што мислиш?

3 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Девојка влегува во колата на момчето…

Размислувањето на просечен Македонец околу вакцинирањето