во ,

Размислувањето на просечен Македонец околу вакцинирањето


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Македонија, крајот на 2018

Во Врска VS. Сингл