во

Маж прв пат скока со падобран…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ќе дојдеш ли да ми го преинсталираш Windows-от!?

Бабо зошто си му облекла кондури од татко му…