во

Бабо зошто си му облекла кондури од татко му…

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Маж прв пат скока со падобран…

Бабо, мојот дечко е веган…