во ,

Миличка, што имаме за ручек?

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Се е готово, ме избраа!

Душо, што ќе направиш ако огромна горила ме одвлече?