во

Млада жена се возе со трамвај, и седнала на место за бремени…

Што мислиш?

-2 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Докторе, не можам никако да заспијам…

Мори, кој ти оној што го испрати пред малце од станот?