во

Мори, кој ти оној што го испрати пред малце од станот?

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Млада жена се возе со трамвај, и седнала на место за бремени…

Мајсторе нешто ми тропка тркалото