во

Мајсторе нешто ми тропка тркалото

Што мислиш?

3 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Мори, кој ти оној што го испрати пред малце од станот?

Како власи служив соленке