во

Моите ќе бидат отсутни овој викенд


Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Декември е одличен месец да напраиш една чистка…

Во оваа наша државичка ќе те направат луд…