во

Во оваа наша државичка ќе те направат луд…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Моите ќе бидат отсутни овој викенд

Мал/а си ако не ги знаеш…