во

Мал/а си ако не ги знаеш…

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Во оваа наша државичка ќе те направат луд…

Она кога ќе ти падне шеќерот!