во

Отче , може ли да се гледат снимки…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Докторот: треба да ослабиш…

Што си така потечен во образот?