во

Директоре, може за во понеделник?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Македонска дефинција на луѓето…

Мајка VS. Жена