во

Муабет во лифт…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Овој уметник ги претвора предметите од домаќинството во вселенски бродови, а резултатот е едноставно неверојатен

На каса…