во

Најдобар совет…

Што мислиш?

4 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Романтичен тип

Со кого би сакал да заглавиш на пуст остров?