во

Со кого би сакал да заглавиш на пуст остров?

Што мислиш?

-1 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најдобар совет…

Што се случи со луѓево?