во , ,

Што се случи со луѓево?

Што мислиш?

3 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со кого би сакал да заглавиш на пуст остров?

Пожар. Мажот во паника и вели на жена си…