Најјакото тролање на тема Светското првенство 2018 што ќе ве насмее до солзи, освен ако не сте Германија

Светското првенство ќе има нов шампион оваа година. Јужна Кореја го исфрли шампионот Германија од првенството со резултат 2-0. Ова е прв пат Германија да биде елиминирана во првиот круг од Светското првенство дури од 1938 година, а интернетот ќе направи се за да не се заборави срамот.

1.

2.

3.

4.

5.

Следна Страница – 2 –

Loading...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *