Најубавите девојки од 90-те

Синди Крафорд (50) важеше за една од најубавите манекенки на 90-те кога беше дел од „моќните шесторки“ супермодели кои владееја со модните писти.

1. Cindy Crawford


2. Cameron Diaz

3. Christy Turlington, Elle Macpherson

4. Julia Roberts

5. Claudia Schiffer

6. Demi Moore

7. Helena Christensen

8. Liv Tyler

9. Carla Bruni, Karen Mulder

10. Cameron Diaz

11. Karen Mulder, Stephanie Seymour

12. Cindy Crawford, Claudia Schiffer

13. Linda Evangelista, Cindy Crawford, Naomi Campbell, Christy Turlington

loading...
loading...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *