во

Најубавите навивачки на Светското првенство во Русија 2018

Во Русија моментално има илјадници навивачи од целиот свет со цел да ги подржат нивните репрезентации. Иако, голем број од навивачите се машка популација, може да се најде и по некоја девојка.

Погледнете ги фотографиите подолу и уживајте во најубавите женски навивачки од Светското првенство во фудбал во Русија.

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

32 слики коишто докажуваат дека Јапонците се светлосни години пред нас

Некој човек отишол во продавница да си купи леб…