во

На час по историја…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Мажите: Некогаш и Денес

Брат, ич немаме среќа со Марето…