во

Брат, ич немаме среќа со Марето…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

На час по историја…

Кога ќе дипломираш во Македонија