во

Не ми е гајле колку прејако си поминуеш…

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Боли ме…

Ќерко, зошто се понашаш како машко?