во

“Не постое таква работа ништо да не работеш и да се збогатеш”


Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Добар ден, сакам да купам телефон…

Има мала разлика