во

Некој нов Генерал доаѓа да ја превеземе контролата…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Има мала разлика

На мажот му било роденден…