во ,

Нели рече дека си гладен како волк?

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Влева Блажо дома, а фаќа Мара со швалерот…

Маж се прибира дома после средба со швалерката…