во

4 нешта не можат да се најдат

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кој е совршен?

Кога ќе ми кажат како треба да се понашам