во

Невестата се преправа дека е девица…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Коа сама ќе отвориш тегла ајвар…

Шо значи put in?