во

Од моето детство

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

За да симне некој килограм, жена ми реши…

Трајче, имам една добра и една лоша вест…