во ,

Од овој момент платата ќе ми биде 1000 евра…

Секретарката влегува кај шефот и вели:

– Од овој момент платата ќе ми биде 1000 евра и ќе имам 4 слободни денови во неделата…


Шефот со сарказам:

– А кој ти го рече тоа мила?

– Мојот гинеколог, а адвокатот ми потврди.


Супер Акција -20%

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Четиринаесетгодишно чудо-дете создало сапун за борба со рак на кожата и триумфирало на престижно натпреварување

Утрчуе мужо дома и онака задишен вика и на жена му…