во

Одам да спијам…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Папагалов нит ми јаде нит ми пие…

Треба да ти текне…