во

Кога ќе ти кажат сите соништа да ти се исполнат

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Да не ти се спие?

Како да отворите пиво?