во , ,

Она кога петок ќе фрлиш цигара во канализација

Што мислиш?

11 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Она кога ќе и ја одвртиш главата

19 фотографии на кои универзумот прави коинциденции што воодушевуваат