во

Ono kad napraviš sranje pa glumiš dobro dete

dobrodete

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Мене среќата ме прати

kad si retardiran