во

Основни познавања?

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Как ти се вика кучето?

Двајца се лапаат, третиот се секира