во ,

Отворила мечката продавница…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Срам да ви е, деца!

Тогаш нe заробија Германците и ни рекоа…