во ,

Тогаш нe заробија Германците и ни рекоа…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Отворила мечката продавница…

Момче, дај едно еспресо во голема шоља