во

Оваа кокошка ја зедов од село…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Тато, што е тоа, данок на додадена вредност!?

Ќе дојдеш ли да ми го преинсталираш Windows-от!?