во

Пари заработени во странство

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога спиењето е послатко од јадењето.

Наставникот му вика на Пер’то…