во ,

Пер’то 3 годинки, баба му и дедо му отишле у Грција…

Што мислиш?

27 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Пушти ме да ги очерупам! … Извади ме!

Тежок удар со нога