во

По кој редослед Македонче пие апче?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие во Источна Македонија многу голтате букви!

Барди, на плејстејшн