во ,

10 популарни фрази на родителите пред компјутер

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Зашо маче сељак?

Денот кога ќе земеш плата