во

Поп на непријателска територија

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ни Тесла не би се снашол овде

А стварно греота да се фрли