во

Здраво, порачав од кај вас пица…

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Обиколницата во Скопје сабајлево

Она кога ќе ти легне К-15 у декември…